انواع شلوار جین
ارسال شده در مُـــد

انواع شلوار جین

انواع شلوار جین
معرفی انواع شلوار جین

انواع شلوار جین: شلوار جین جزئی از استایل روزانه افراد مختلف جامعه است. آشنایی با انواع شلوار جین جالب است چون فرقی نمی کند جزء کدام یک از قشرهای مختلف جامعه باشید، به احتمال زیاد در طول عمر خود حداقل یک بار شلوار جین راخریداری و به تن کرده اید پس آشنایی با انواع شلوار جین خالی از لطف نیست.

برای تعداد زیادی از افراد شلوار جین، شلواری ه رنگ آبی روشن است که برش ساده ای دارد و با هر نوع لباسی می توان آن را ترکیب نمود.

در گذشته شلوار جین به راستی تنها در یک مدل و با یک طرح و برش ساده عرضه میشد اما رفته رفته طراحان انواع مختلفی را برای آن در نظر گرفتند که با توجه به نوع شلوار استایل هر شخص را تغییر می دهد.

مقالات

بررسی مقاله انواع استایل قبل از خواندن ادامه مطلب توصیه می شود.

انواع شلوار جین کدام اند؟

 1.   شلوار پاره (Distressed)

این شلوار به شلوار زاپ دار نیز معروف است. این نوع شلوار انتخاب هر کسی نیست ولی این مدل از جین را می توان با استایل راک، پانک و هیپ هاپ به خوبی ترکیب نمود.

بسته به موقعیتی که از این مدل استفاده می کنید، می توان از کفش پاشنه بلند، کفش اسپرت و یا بوت استفاده کنید.

شلوار جین پاره

 2.  شلوار تکه دوزی(Patchwork)

این مدل شلوار جین از تکه های پارچه مختلفی که به روی پارچه اصلی دوخته می شود، به دست می آید. با استایل گرانج، استایل خوبی برای شما می سازد و به این نکته دقت نمایید که کفش مناسب برای این شلوار، کفش اسپرت و یا تخت می باشد.

شلوار جین تکه دوزی

 3.  شلوار ریش ریش(Frayed edges)

این مدل شلوار جین بیشتر مناسب دختران جوان است و به استایل آن ها حال و هوای سرزندگی می بخشد. اگر طرفدار مدل ریش ریش شلوار جین هستید، برای انتخاب کفش خود از کفش های اسپرت استفاده کنید.

شلوار جین ریش ریش

 4.  شلوار جین راسته

این مدل شلوار جین انتخاب اول زنان و مردانی است که علاقه زیادی به راحتی دارند و از طرفی شلوار جین را برای تکمیل استایل خود انتخاب می کنند. اگر از این شلوار استفاده می کنید بهتر است کفش اسپرت و یا پاشنه بلند را انتخاب نمایید.

شلوار جین راسته

 5. شلوار جین Baggy

این مدل شلوار برش بسیار گشادی داشته و اغلب کمی بلند است تا بر روی مچ پا چند چین بخورد. این مدل شلوار جین با کفش اسپرت ست می شود و مناسب علاقمند به استایل هیپ هاپ است.

شلوار جین بگی

 6. شلوار جین مام 

این مدل شلوار که به شلوار جین مام استایل معروف شده بیتشر در بین افراد میانسال طرفدار داشته از آنجایی که در قسمت بالا تنه بلند تر و از قسمت زانو به پایین تنگ تر میشده. البته هم  اکنون این شلوار در بین جوانان نیز محبوب است

شلوار مام استایل

 7. شلوار جین دد

شلوار جین مدل دد استایل درست مانند مدل قبلی در میان مردان میانسال بسیار پرطرفدار بوده است. البته استفاده اوباما از این مدل شلوار در رواج بیشتر آن بی تأثیر نبوده است.

شلوار ددی استایل

 8. شلوار جین Normal Cut

این شلوار دارای دم پای راسته و فاق متوسط است. اغلب برای استایل کژوال از آن استفاده شده و با کفش اسپرت ترکیب خوبی را می سازد.

شلوار جین معمولی

 9. شلوار جین Skinny

این مدل شلوار در بین زنان از محبوبیت زیادی برخوردار است. شلوار جین اسکینی بسیار جذب بوده و برای پوشیدن  آن اغلب کمی کش می آید. این مدل شلوار چندان در بین آقایان محبوب نیست! کفش مناسب برای این مدل شلوار، کفش هاس اسپرت، تخت، بوت های بلند و یا نیم بوت است.

شلوار جین تنگ

 10. شلوار جین Boyfriend

این مدل شلوار برای تکمیل یک استایل کژوال بسیار مناسب است. همچنین در بین علاقمندان به استایل تامبوی بسیار محبوب است. این مدل شلوار دارای پارگی بر روی شلوار و در برخی موارد دارای تا خوردگی روی دم پای شلوار است. کفش مناسب برای این شلوار کفش اسپرت و یا تخت می باشد.

شلوار جین تامبوی

 11. شلوار جین Jogger

این مدل شلوار دارای کش بر روی کمر و مچ پا است. برای یک استایل خیابانی بسیار محبوب بوده و اغلب با کفش اسپرت استفاده می شود.

شلوار جین جوگر

 12. شلوار جین Straight Fit

این مدل شلوار از بالا تا پایین دارای یک عرض و یا به اصطلاح کاملا راسته است. برای افرادی که علاقمند به راحتی هستند پوشش بسیار محبوبی است و با کفش های اسپرت، پاشنه دار و یا بوت ها ست می شود.

شلوار جین

 12. شلوار جین Bootcut

این مدل شلوار که بیشتر در بین زنان محبوب است از قسمت زانو به پایین کاملا گشاد می شود. تقریبا برای تمامی اندام ها مناسب است اما به اندام های سیبی شکل بیشتر می آید. این مدل شلوار را با کفش های پاشنه بلند و نیم بوت ها می توانید ست کنید.

شلوار جین دم پا گشاد

امروز به بررسی 12 مدل شلوار جین پرداختیم. مدل های ذکر شده جزو مدل های اصلی موجود در دنیا بودند  مابقی مدل های موجود به نحوی زیر مجموعه این مدل ها محسوب می شود.

شما بیشتر طرفدار کدام یک از شلوار های جین موجود در دنیا هستید؟

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید
}catch (ex){}