انواع لباس زمستانی
ارسال شده در خریدمُـــد

انواع لباس زمستانی

انواع لباس زمستانی
انواع مختلف لباس زمستانی

انواع لباسبا شروع فصل زمستان و پایین تر آمدن درجه هوا همه برای خرید انواع لباس های زمستانی قدم بر می دارند. 

اما اینکه بدانیم انواع لباسی که می توانیم به عنوان لباس زمستانی خریداری کنیم و به بهترین شکل استفاده کنیم، کدام است مشکل هر ساله ماست.

امروز با هم در ابتدا به بررسی انواع لباس زمستانی ضروری پرداخته و سپس تفاوت چند نوع لباس زمستانی با یکدیگر را بررسی می کنیم.

 1.   شلوار

اولین موردی که به بررسی آن می پردازیم، شلواری است که می خواهیم از آن برای استایل زمستانی خود استفاده کنیم.

برای فصل زمستان بهتر است از شلوار های جذب و چسبان مانند شلوار جین استفاده کنید. چرا که استفاده از شلوارهای گشاد باعث می شود هوای سرد به داخل بدن شما نفوذ نماید.

شلوار جین

 2.  پیراهن

استفاده از پیراهن بافت به عنوان اولین جزء پوششی انتخاب بسیار مناسبی است. چرا که لباس بافت به راحتی با هر نوع استایلی ست می شود و دست شما برای انتخاب مابقی لباس ها کاملا باز است.

پیراهن بافتنی

 3.  پالتو

استفاده از پالتو جزء جدا نشدنی استایل شما در فصل سرد زمستان است. استفاده از رنگ های تیره و یا روشن می تواند هر دو انتخاب خوبی باشد. بسته به انتخاب خودتان می توانید از پالتو کوتاه و یا بلند استفاده نمایید. در صورت استفاده از پالتو بلند از نیم بوت  و در صورت استفاده از پالتو کوتاه بوت بلند جلوه بهتری به استایل شما می دهد.

پالتو

 4.  شال

استفاده از شال یا روسری بافت ایده بسیار مناسبی برای ساختن یک استایل شیک برای فصل زمستان است.

 5. یقه اسکی

اگر مشکلی با پوشیدن لباس های تنگ ندارید، استفاده از لباس یقه اسکی مخصوصا برای آقایون استایل شیکی به همراه ژاکت و کت بلند برای شما می سازد.

 6. کیف

با استایل زمستانی خود استفاده از کیف های کج رایج تر و شیک تر است. چرا که این نوع کیف ها به راحتی روی لباس استفاده می شوند و نگرانی بابت حمل آن ندارید.

 7. کفش

آخرین مورد کفش مناسب استایل زمستانی است. برای فصل زمستان استفاده از بوت و یا نیم بوت هم برای آقایون و هم برای خانم ها بیشتر از کفش اسپرت و معمولی پیشنهاد می شود چرا که بیشتر از هر نوع کفش دیگری خاصیت گرم کنندگی، دارند.

 تفاوت میان هودی و سویشرت

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمد باشد که فرق بین هودی و سویشرت چیست؟

در ایران کلمه هودی و سویشرت به اشتباه به جای یکدیگر به کار می روند.

هودی از ریشه آلمانی Hod به معنی کلاه است. هودی شباهت بسیاری به سویشرت و ژاکت دارد، با این تفاوت که شامل کلاه است. معمولا جنس هودی از نخ و پنبه می‌باشد و داخل بعضی از مدل‌های هودی شامل پشم است. با این حال تنوع هودی روز به روز بیشتر می‌شود و در جنس‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شود.
هودی به صورت جلو بسته، زیپ‌دار یا دکمه‌دار در بازار به فروش می‌رسد و ویژگی اصلی هودی، کلاه است که آن را از گروه لباس‌های پاییزه دیگر جدا می‌کند.

سویشرت که در زبان انگلیسی به آن (Jumper) می‌گویند شباهت بسیاری به هودی دارد با این تفاوت که سویشرت دارای کلاه نمی باشد. سویشرت را می‌توان مانند هودی همراه با زیپ یا دکمه تهیه کرد، اما مدل پرطرفدار سویشرت، به صورت جلو بسته و بدون زیپ و دکمه است.

بعد از خواندن مطلب امروز امیدواریم بتوانید استایل زمستانی شیکی را بوجود آورید و فراموش نکنید بهترین طراح برای استایل هر فرد، خود فرد و سلیقه اوست.

مقالات

مقاله شخصیت شناسی از طریق کیف مقاله پیشنهادی پس از خواندن این مطلب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید
}catch (ex){}