شخصیت شناسی از روی کیف
ارسال شده در مُـــد

شخصیت شناسی از طریق کیف

شخصیت شناسی از روی کیف
شخصیت شناسی از طریق کیف دستی

شخصیت شناسی از طریق کیف: چیزیه که ذهن خیلی از آدم ها رو به خودش مشغول کرده. شاید واستون جالب باشه که بدونید در دنیای امروز، آدم ها از نوع کیفی که استفاده می کنیم هم، به شخصیتمون  پی می برند. اگر یکم دقیق بهش فکر کنیم ترسناک میشه نه؟ اینکه از نوع گرفتن کیف در دستمون بتونند پی به شخصیت ما ببرند ممکنه ما رو به این فکر ببره که باید بیش از پیش به فکر ظاهرمون باشیم.

اما نگران نباشید. وقتی هرکس بدونه هر نوع کیفی که استفاده می کنه چه نوع شخصیتی ازش تو ذهن بقیه بیشتر به چشم میاد به راحتی میتونه اون چیزی رو که میخواد به بقیه بفهمونه.( یکم کار بدیه درست اما باید بلد باشیم!)

تصور کنید وارد یک مراسم رسمی معارفه شدید، وقتی ندونید الآن دقیقا چطور کیفتون رو باید نگه دارید استرسی که دارید ممکنه چند برابر بشه.

یا حتی قراره دوستای دوران مدرستون رو بعد از چند سال ببینید، انتخاب کیفی که قراره با خودتون همراه داشته باشید مهم تر از چیزیه که تصور می کنید.

تمام این حرف ها رو زدیم تا برسیم به یحث اصلی یعنی شخصیت شناسی از کیفی که دستمون گرفتیم یا حتی فهمیدن شخصیت اطرافیان وقتی برخوردی رو باهاشون داریم!

هر نوع کیف چه شخصیتی از ما تعریف می کنه؟

آیا کیف خود را در دست نگه می دارید؟

اگر جزو کسانی هستید که کیف خود را در دست نگه داشته و احساس راحتی با این موضوع دارند. خوشحال باشید. شما به راحتی می توانید دیگران را کنترل و رهبری کنید. شما جزو افرادی هستید که وقتی در جمع نیستند به راحتی میتوان اینطور درموردشان شنید:

” اعتماد به نفسش بیش از هر چیزی به چشم می خوره!”

افرادی با این ویژگی شخصیتی اگر کمی مراقب مکالمات خود با دیگران نباشند به راحتی برچسب مغرور بودن می خورند. پس حواستون به نوع حرف زدنتون باشه اگه جزو آدم هایی هستید که همیشه کیفتون رو دستتون می گیرید. البته خرید کیف و استفاده از آن بدون بند می تواند به منظور رسمی جلوه دادن استایل خانم ها یا آقایون نیز باشد.

کیف دستی چرم

آیا کیفی که اغلب  استفاده می کنید دارای بندی است که آن را روی شانه خود می اندازید؟

اگر جزو این دسته هستید تبریک من رو بپذیرید چون شما به تنهایی سرانه مطالعه کشور رو افزایش می دهید! خیلی عجیبه ولی افرادی که کیف خود را روی شانه شان می اندازند افرادی کتاب خوان شناسایی شده اند. اگر بین غذای ظهر و خرید کتاب قرار است یکی انتخاب شود این افراد بدون شک کتاب را انتخاب می کنند. اگر طرف مقابل شما فردی با این مشخصات است توجه داشته باشید که به راحتی هنگام حرف زدن با شما اگر کمی احساس خستگی کندT به خواب رفته و شما حتی متوجه این موضوع هم نمی شوید. پس علاقمندی افراد کتاب خوان به خرید کیف دوشی بدون علت نیست!

کیف زنانه

آیا کیف خود را بصورت کج روی شانه مخالف می اندازید؟

اگر جز این دسته از افراد هستید در درجه اول احتمال دزدی از شما پایین می آید چون کمتر دزدی در کمین چنین نوع شخصی و دزدین کیف کج می نشیند. به طور کلی این دسته از افراد دارای شخصیتی بسیار محافظه کار و محتاط می باشند پس در دوستی با این افراد در صورتی که رازی را به شما نگفته اند ناراحت نشوید.

کیف دوشی

آیا کیف خود را در جلوی بدن خود نگه می دارید؟

اگر جزو افرادی هستید که علاقه زیادی به کیف کمری دارید علاقمندی به تخیل گرایی را در خود جستجو کنید. این افراد اغلب کسانی هستند که توجهات افراد مختلف را در هر جمعی به سمت خود جلب می نمایند. از دوستی با این افراد خوشحال باشید چون هیچ زمانی حوصله شما سر نمی رود.

کیف کمری

آیا علاقمند به استفاده از کوله پشتی هستید؟

کسانی که برای استفاده روزمره خود کوله پشتی رو ترجیح می دهند، افرادی اهل سفر و ماجراجو هستند. این افراد نگرانی بابت ریختن تمام وسایل اتاق خود داخل کیف و رفتن به سفرهای بدون برنامه قبلی ندارند پس اگر در زندگی خودتون دنبال دوستانی خوش سفر و ماجراجویی هستید این افراد گزینه مناسبی برای شما هستند.

کوله پشتی

“شخصیت شناسی از طریق کیفی که در دست می گیریم، جزو روانشناسی های نهفته در هر فرد است.”

شخصیت شناسی • کارادوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید
}catch (ex){}