keeping leather
ارسال شده در نگهداری از کیف چرم

کیف چرم و 6 نکته برای نگهداری از آن

keeping leather

3+3 نکته نگهداری از کیف چرم

نگهداری از کیف چرم همیشه یکی از نگرانی خانم ها و آقایون شیک پوش برای تکمیل ظاهر خود است.

کیف چرم یکی از محصولاتی است که استایل خاص هر خانم یا آقایی را تکمیل می کند.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به استایل خود اهمیت می دهید یکی از انتخاب های قطعی شما استفاده از کیف چرمی است. اما سوالی که پیش می آید این است که پس از خرید و پرداخت هزینه نه چندان کم آن می بایست راه های نگهداری از کیف چرم را چطور فهمید؟

نکته مهمی که قبل از بررسی روش های نگهداری کیف چرم باید به آن دقت کرد، خرید محصول با کیفیت و تهیه شده از چرم مرغوب است. در صورتی که مهم ترین فاکتور یعنی مرغوب بودن چرم به کار رفته در کیف چرمی را در نظر نگیرید، هر چه برای نگهداری کیف تلاش کنید باز هم به هیچ نتیجه ای نرسیده و بعد از مدت زمان کوتاهی مجبور به خرید کیف جدیدی خواهید شد.

برای یادگیری نحوه نگهداری از کیف چرمی خود با ما همراه باشید.

 

به کیف خود به چشم یک کودک تازه متولد شده نگاه کنید

شاید تعجب کنید ولی باید بدانیم هر کیف وقتی به دستمان می رسد درست مانند نوزادی است که به تازگی متولدشده. پس از همان روزهای نخست نیاز به مراقبت دارد. استفاده از واکس و مرطوب کننده مخصوص چرم یکی از راه های این مراقبت است. تا مطمئن شویم کیفی که به تازگی خریده ایم طی چند ماه رو به مرگ نرفته و ظاهر اولین روز خود را از دست نمی دهد.

 

به کیف خود به چشم جواهری ارزشمند نگاه کنید

مسلما هیچ کدام از ما جواهرات گرانبهای خود را دم دست و یا در کنار بقیه وسایل قرار نمیدهیم. برای کیف خود مکان مناسبی که به دور از اشیاء تیز در نظر گیریم. کیف را در اعماق کمد لباس های خود به خیال مراقبت بیشتر قرار ندهیم. چرا که این کار نه تنها باعث طولانی شدن عمر کیف نمیشود بلکه پس از مدت کوتاهی آثار خرابی را به راحتی می توان از ظاهر کیف تشخیص دهیم.

 

به کیف خود به چشم میز کار نگاه کنید

هیچ کدام از ما با داشتن میز بهم ریخته و شلوغ نمیتوانیم کارهای خود را سروسامان دهیم.محتویات داخل کیف چرمی درست مثل میز کار باید مرتب چیده شود. در غیراینصورت به مرور زمان رو به سوی نابودی می رود. هر چیز جای مشخصی دارد. بطور مثال  لوازم آرایش داخل کیف مخصوص آرایش قرار گرفته و سپس داخل کیف چرمی قرار خواهد گرفت. و یا پول خورد ابتدا داخل کیف پول قرار گرفته و سپس داخل کیف می روند.

 

به کیف خود به چشم پوست خود نگاه کنید

همه ما میدانیم همانطور که سلامتی جسم مهم است، مراقبت از پوست نیز بسیار اهمیت دارد. پس اگر می خواهیم کیفی با ظاهر عالی داشته باشیم نباید فراموش کنیم که بندو زیپ نیز جزئی از کیف محسوب میشود. همانطور که بدن سالم بدون داشتن پوست زیبا ناقص به نظر میرسد بنابراین هرچه برای نگهداری از کیف وقت بگذاریم درصورتی که بند و یا زیپ کیف خراب شود ظاهر کیف را خراب می نماید.

کوتاه اما اثربخش

نکاتی که نباید از آن ها غافل شد

همه ما میدانیم تابش زیاد از حد نور خورشید برای بدن، سوختگی را به همراه دارد. پس نگهداری کیف چرمی زیر نور خورشید به مدت طولانی نیز اشتباه بزرگی است.

درست است که استفاده از مرطوب کننده چرمی روش مناسبی برای نگهداری از کیف چرمی است اما دست زدن به کیف وقتی دست های خود را با کرم مرطوب کننده چرب کرده اید اشتباه بزرگی است.

نکته آخر نیز اینکه هر زمان حس کردید از کیف خود خسته شده و نیاز به تعویض آن با کیف چرمی جدید و با طراحی سفارشی خود داشتید کارادوز را فراموش نکنید.

نگهداری از کیف چرم

“توجه به نکات مراقبت از کیف چرمی عمر کیف را افزایش خواهد داد”

نکات نگهداری

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید
}catch (ex){}